بال ولو یا شیر توپی چیست ؟

بال ولو یا شیر توپی چیست؟ این یک سوال است که مشتریان جدید اغلب از ما  می پرسند، پس بگذارید به این سوال پاسخ دهیم و بال ولو یا شیر توپی را توضیح دهیم. 

بال ولو یا شیر توپی چیست؟ این یک سوالی است که مشتریان جدید اغلب از ما  می پرسند، پس بگذارید به این سوال پاسخ دهیم و بال ولو یا شیر توپی را توضیح دهیم. 

بال ولو یا شیر توپی به عنوان یک دستگاه مکانیکی است که جریان های مختلف انواع مایعات را هدایت می کند و مدولاسیون را از طریق یک گوى  که در وسط است باز میکند. باز کردن به عنوان بندر نامیده می شود.با چرخاندن دسته شیر توپى  پورت را فعال می کند که فشار جریان  مایع را کنترل مى كند که باعث می شود دریچه گوى نسبت به انواع دیگر دریچه ها سودمند باشد. 

بال ولو در صنعت نفت و گاز و تاسيسات و جاهاى جزء جدی ترین مکانیزم ها محسوب مى شوند  . 
انواع بال ولو در تيپهاى دو راهى و سه راهي و چهار راهى كه با عملگرهاي دستي و بادى يا پنوماتيكى و برقى يا الكترونيكى كه در متريالهاى كربن استيل ، استنلس استيل ، برنجي ، پى رو سى و... در استانداردهاى ASME , DIN موجود ميباشد ،  بال ولو يا شير توپى در اتصالات فلنجدار يا دنده اي يا لب جوش يافت ميشوند كه اين استانداردها را مى توان در جاهاى مختلف استفاده نمود .
هیچ محصولی در این دسته بندی وجود ندارد.
تلفن:02133947502 – 02133944733 ایمیل: petrotaygaco@gmail.com

طراحی شده توسط طراحی سایت ارزاننرده استیل نرده استیل نرده استیل سئو سایت | قیمت نرده استیل کنترل ولو | گيت ولو |  شیر پروانه ای | آی توپی پوزیشنر

 CR2